Серед переможців престижних велоперегонів — кропивницькі спортсмени

[ad_1]

Серед переможців престижних велоперегонів — кропивницькі спортсмени

Із 17 по 19 вересня у Кропивницькому тривали відкритий чемпіонат міста та XXVI змагання з велоспорту на шосе, присвячені 267-й річниці міста та пам’яті заслуженого тренера України Сергія Симоненка. Заходи проходили під патронатом НОК України та за сприяння міського й обласного управлінь молоді та спорту і обласної федерації велоспорту.

Кропивницькі спортсмени гідно представили рідне місце на цих престижних велоперегонах.

Так, в індивідуальній гонці на час серед юнаків переміг Євген Тесцов, ІІІ місце — у Богдана Кривенка. Серед дівчат ІІ місце посіла Єлизавета Воротілєнко, а бронзовою призеркою стала Анастасія Прочухан. Серед молодших юнаків Олександр Штембуляк завоював золоту медаль, срібло — в активі Дмитра Рубіна. Серед молодших дівчат кращою стала Катерина Воротілєнко.

У парній гонці переможцями стали Євген Тесцов і Богдан Кривенко, ІІІ місце посіли Євген Шпартов та Євген Молодченко. Серед дівчат Єлизавета Воротілєнко й Анастасія Прочухан завоювали ІІ місце, а третіми стали Анастасія Терещенко й Олена Єлчіна. Серед молодших юнаків і дівчат Катерина Воротілєнко та Єлизавета Жорник завоювали золоті нагороди, а Олександр Штембуляк і Дмитро Рубін – «бронзу”.

В гонці критеріум Євген Тесцов здобув переконливу перемогу, а Єлизавета Воротілєнко та Анастасія Прочухан розділили друге і третє місця. У змаганні молодших юнаків та дівчат Олександр Штембуляк посів перше місце, а Катерина Воротілєнко — третє.

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *