Як обрати комфортні сережки для дитини

Як батьки, коли ви хочете проколоти вушка своїй дитині або змінити сережки, ви повинні вибрати найкращі, безпечні для неї. Хоча існує так багато чарівних стилів, той, який ви виберете, повинен бути безпечним і не завдавати дискомфорту вашій дитині. Крім форм і кольорів, вам потрібно зосередитися на чомусь іншому, наприклад, на матеріалі та інших особливостях. Тут ми розглянемо кілька корисних порад, які допоможуть підібрати правильні срібні сережки дитячі для вашої дитини.

Як обрати комфортні сережки для дитини

Метали

Стовп і основа сережок будуть торкатися шкіри вашої дитини. Оскільки вуха дитини чутливі, завжди вибирайте сережки з гіпоалергенних металів, щоб уникнути будь-якої алергічної реакції.

Розмір

Що стосується розміру, то дитячі прикраси зі срібла повинні бути легкими і не дуже важкими. Розміри близько 3 мм-4 мм будуть безпечними та ідеальними для немовлят. Також слід перевірити розміщення сережок. Стійка повинна бути меншою, ніж у тих, що призначені для дорослих. Стійки та закриті спинки будуть зручнішими для ваших дітей.

Спинки дитячих сережок

У порівнянні зі спинками-метеликами, сережки на гвинтах вважаються найкращими для немовлят і малюків. Спинки гвинтів із закритою задньою частиною запобігають затиканню сережок за вухо вашої дитини, і тому вона буде відчувати себе дуже комфортно.

Інші переваги сережок, що закручуються, полягають у тому, що вони забезпечують надійну фіксацію, водночас захищаючи вуха вашої дитини від сережки.

Більше того, діти не можуть її зняти, оскільки гайка, закручена на штифт, повинна бути відкручена, і шанси випадково втратити сережку менші. Однак гвинтові спинки не є винятком і потребують регулярної перевірки.

Стиль

Шпильки чи обручі? Що може бути найкращим вибором для вашої дитини?

У шпильках можна знайти різноманітний та милий дизайн. Крім того, вони забезпечують додаткову безпеку та комфорт навіть під час сну.

Обручі також є прекрасним вибором сережок для вашої дитини, але переконайтеся, що вони сидять близько до мочки вуха, щоб уникнути нещасних випадків, як-от зачеплення.

Коли робити заміну?

Якщо ви вирішили проколоти вухо своїй дитині, ви також повинні знати про проблеми безпеки, пов’язані з цим.

  • Не намагайтеся міняти сережки протягом перших шести тижнів.
  • Не забувайте вимити руки з антибактеріальним милом, перш ніж торкатися сережок дитини.
  • Щоб зняти шпильку, міцно тримайте її та зніміть, не відтягуючи мочку вуха вниз.
  • Регулярно очищайте вуха ватним тампоном або чистою серветкою, щоб уникнути будь-яких інфекцій.
  • Після заміни сережок не залишайте їх більше ніж на добу, щоб запобігти закриттю дір.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *