Можливості пластичної хірургії в Україні

Пластична хірургія сьогодні дарує величезний спектр інструментів для корекції зовнішності, підвищення впевненості у собі та формування бажаних форм тіла. Ця медична дисципліна включає всілякі процедури для зміни зовнішності, вдосконалення форми тіла та відновлення тканин. Розглянемо кілька найзатребуваніших послуг, які надає пластична хірургія у Львові.

Корекція носа

Ринопластика, або пластика носа, є однією з найбільш популярних у світі послуг. Вона дає можливість скоригувати пропорції носа та усунути всілякі дефекти, такі як масивне перенісся або широкі ніздрі. Ця операція не тільки візуально трансформує обличчя, але також може покращити дихання, якщо є проблеми з дихальними шляхами. Пластика носа у Львові виконується на високому професійному рівні в клініці Genesis Clinic.

Корекція форми грудей

Мамопластика (Львів) включає кілька типів процедур, таких як збільшення або зменшення грудей, а також їх підтяжку. Ці операції допомагають жінкам досягти бажаної форми грудей, позбутися асиметрії. Зменшення грудей може також знизити дискомфорт у спині у жінок з занадто великими грудьми.

Корекція форми вух

Отопластика покликана позбавити пацієнтів дискомфорту, викликаного негарною формою вушних раковин, клаповухістю. Ця процедура часто виконується для виправлення непропорційного розміру вух, завдяки чому покращується загальне враження від зовнішності людини.

Формування губ

Пластика губ покликана скоригувати об’єм та обриси губ, щоб підвищити їхню привабливість. Хірургічна дія спрямована на зміну об’єму, корекцію контуру, що дає пацієнтам можливість досягти бажаного результату та набути більш гармонійної та привабливої посмішки.

Важливо, що хірургічне втручання – це серйозна медична процедура. Операції обов’язково має передувати консультація з досвідченим фахівцем. Пацієнти повинні мати повну інформацію про процедуру, можливі результати, а також усвідомлювати ризик, властивий будь-якому хірургічному втручанню. Таку консультацію можна отримати звернувшись до хірургів львівської клініки естетичної медицини Genesis. В арсеналі клініки – понад 80 одиниць сучасної медичної техніки. Використовуючи потужні апаратні засоби можна видалити зайвий жир, накачати окремі групи м’язів, відновити волосся на голові. Лікарі з 30-річним досвідом надали допомогу десяткам тисяч вдячних пацієнтів. Правильно обрана процедура може суттєво покращити якість життя пацієнта, допомагаючи відчути себе набагато впевненіше та комфортніше у своєму тілі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *