Учасники велопробігу у Кропивницькому встановили національний рекордУчасники велопробігу у Кропивницькому встановили національний рекорд

Стартував велопробіг від Фортечних Валів. Фінішували учасники на Театральній площі, де і зафіксували національний рекорд. Одночасно у велопробізі взяли участь 543 велосипедисти.

«Ми –рекордсмени, я вас вітаю! Сьогодні в це свято, коли вся наша Україна святкує День Державного Прапора, Кіровоградшина, показала, що вона єдина. Ми можемо об’єднатися і заради нашої національної традиції ми встановили цей славетний рекорд. Коли ми запропонували цю ідею, органічно всї підходпили. І я вам дякую за це. Ми – українці і цим пишаємося. А вже завтра, 24 серпня, о 10:00, я запрошую всіх вас на Театральну площу для встановлення ще одного національного рекорду для того, щоб показати, що ми єдині, сильні, спільно можемо заспівати наш український гімн. Разом з усією Кіровоградщиною. Я дякую вам, і вітаю з Днем Державного Прапора!» – привітала учасників велопробігу у вишиванках Марія Чорна.

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *