Видворення громадянина Айзербайджану


Видворення громадянина Айзербайджану

Працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області та відділу міграційної поліції Головного управління Національної поліції реалізували рішення суду щодо примусового видворення з України неврегульованого мігранта. Сьогодні з Міжнародного аеропорту “Бориспіль” громадянин Азербайджанської Республіки відлетів на батьківщину.

У серпні 48-річний іноземець був поміщений до Державної установи «Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України» одразу після звільнення з Державної установи «Петрівська виправна колонія (№ 49)». На території України іноземний громадянин перебував з 2008 року, починаючи з 2011 року був засуджений за крадіжку, грабіж, розбій та вбивство.

У пункті тимчасового тримання неврегульований мігрант очікував на документування свідоцтвом на повернення до Азербайджанської Республіки, оскільки не мав документів. Отримавши відповідне свідоцтво був примусово видворений до країни походження.

Управління ДМС у Кіровоградській області

Видворення громадянина Айзербайджану

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *