Зіркові цікавинки і підсумки 2021 року: EL Кравчук

[ad_1]

Зіркові цікавинки і підсумки 2021 року: EL Кравчук

Найцікавіша історія, яка трапилася з вами цього року.

Безперечно, вихід нового альбому. Це непередбачувана, радісна та кумедна історія. Під час пандемії та ізоляції дуже складно працювати, а в моєму випадку якраз звільнилися фахівці на студії звукозапису та вдалося записати матеріал, який досі поступово видається. Частково він є у моєму новому альбомі «Порошок від кохання». Для мене це найголовніша подія у році, що минає.

Без чого не можете уявити Новорічні свята?

Це завжди пісня, спілкування з аудиторією, без цього мені дуже складно уявити Новорічну ніч, тому що вже протягом великої кількості років, я відзначаю це свято в клубах і на концертних майданчиках у різних містах. Це надає Новому року особливого кайфу. А кілька років тому я вперше працював на Новий рік у Берліні.

Новорічні свята під пальмою? Чи у снігу? Чому?

Звичайно, дуже приємно погрітися під пальмою на сонечку, якщо не залежиш від організму — від горла і зв’язок. Для мене це не дуже гарна ідея – так сильно змінювати клімат і посеред зими відлітати у теплі краї. Це дуже погано відбивається на зв’язках. Я намагаюся грітися, коли в нас сонце, мерзнути, коли зима, їсти, коли день, і не їсти, коли ніч. Це запорука гарного самопочуття, фігури та настрою.

Далі буде…

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *