Зіркові цікавинки і підсумки 2021 року: Амадор Лопес


Зіркові цікавинки і підсумки 2021 року: Амадор Лопес

Найкумедніша історія, яка трапилася за цей рік.

Як би це не звучало дивно, це спонтанна поїздка на Мальдіви. Через рік майже без роботи та корпоративів у зв’язку з пандемією, 2021-й почався чудово – ми полетіли працювати на Мальдіви. Я вперше був там, і це дуже круто, коли ти можеш поєднувати роботу та знайомство з новою країною. Я за це дуже вдячний! Це було дуже гарне весілля і ця історія точно запам’ятається назавжди, коли нам зателефонували та сказали «збирайте валізи, ми їдемо на Мальдіви!». Мені спочатку навіть не вірилося)

Без чого не можете уявити Новорічні свята?

Звичайно, без роботи) Для мене робота – моє життя, я люблю дарувати людям свято, атмосферу яскравих емоцій. Я люблю працювати на свята. Це вже стиль життя. Це настрій, радість, взаємообмін позитивними емоціями, які допомагають нам надалі.

Новорічні свята під пальмою? Чи у снігу? Чому?

Я вам скажу, що не можу уявити Новорічні свята без снігу, як це дивно не звучало б від мене. Але я люблю і щоб завжди були пальми. Нещодавно я придбав собі бананову пальму, яку спеціально для мене привезли з Латинської Америки, тому я зміг об’єднати і те, і те. Свята я проводитиму і в снігу, і під пальмою. Завжди можна знайти вихід із ситуації. Як справжній українець я люблю сніг та холод, а як латиноамериканець – удома у мене пальми, які надають тепла та екзотики.

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *