Зіркові цікавинки і підсумки 2021 року: Аніта Соловей – підприємець, блогер

[ad_1]

Зіркові цікавинки і підсумки 2021 року: Аніта Соловей – підприємець, блогер , фото-1

Найкумедніша історія, яка сталася за цей рік

Найкумедніша моя історія цього року — це подорож на попутці на тренінг. Я дізналася “сьогодні”, що завтра відбудеться тренінг і вже ніяких літаків та поїздів у те місто не було. Я просто вийшла на вулицю, зловила попутку і поїхала. Дорога зайняла 18 годин із незнайомими людьми, мені було страшно, але я йшла до своєї мети. Адже там я можу познайомитися з новими людьми, навчитися новим речам і мені все одно, скільки це коштуватиме і як туди дістатися. Немає нічого неможливого. 18 годин, незнайомі люди, стара машина без ременів безпеки, але я приїхала і повторила б це ще раз.

Без чого не можете уявити новорічні свята?

Я дуже спокійно ставлюся до всіх свят, не маю особливо до них емоцій. Єдине, чому я схиляюся до всієї історії святкування, адже в цей період все одно ніхто не працюватиме і немає сенсу йти проти течії. Для мене новорічні свята це більше про відпочинок лежати на дивані з друзями, рідними, нескінченно багато їсти, дивитися фільми та нічого інтелектуального не робити. Наповнюватись ресурсом для старту нового року.

Новорічні свята під пальмою? Чи у снігу? І чому?

Завжди виберу теплий період для відпочинку. Це буде точно не сніг. Якщо буде гірський відпочинок і там є камін, то я все одно буду в теплі і сніг буде для мене картинкою з вікна. Мій відпочинок – це однозначно тепло.

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *