З чим у кожного Знаку Зодіаку можуть бути проблеми

[ad_1]

З чим у кожного Знаку Зодіаку можуть бути проблеми

Овен

Нетерпіння.  

Це знак, який завжди кудись рухається і постійно щось робить. Він амбітний, бо це кардинальний знак. Йому важко виявляти терпіння або чекати, поки щось станеться.  

Телець

Прийняття змін.  

Так виходить, що рутина і безпека – одні з найважливіших речей для нього. Він працює, щоб побудувати для себе певні умови і дуже засмучується, коли це забирають або коли він у чомусь розчаровується.

Близнюки

Втома/відпочинок. 

Їхній розум завжди працює. Це може викликати безліч проблем — нудьга, занепокоєння, коли нічого не відбувається, і накопичення ідей. Вони часто не можуть просто вимкнути свій мозок і перестати думати. 

Рак

Почуття.  

Він глибоко емоційний, орієнтується в житті, використовуючи свої емоції, а це означає, що він не може їх відключити і чутливий до дрібниць — чи добре з ним поводяться? чи є прихований сенс у тому, що йому щойно сказали?

Лев

Його гордість.  

Коли йому справді хтось чи щось завдає біль, він часто приховує це, бо не хоче здаватися слабким. Він дуже старанно працює, щоб розвинути свої навички, і коли інші нападають на нього — це ранить.

Діва

Ідеалізм.  

У Глибині душі вона перфекціоністка. Якщо вона робить помилку або упускає дрібні деталі, вона докоряє собі. Вона справді свій гірший критик. Навіть коли інші вражені, вона знаходить недоліки і обіцяє виправитися.

Терези

Оточуючі.  

Вони визначають себе через інших людей. Терези — це знак «іншого», тому що вони так зосереджені на тому, щоб приносити задоволення іншим і подобатися оточуючим. Вони забувають подумати про те, чого вони хочуть.  

Скорпіон

Його скритність.  

Він приховує свої найпотаємніші почуття і труднощі від інших людей через відсутність довіри і через те, що його ніхто не зрозуміє. У нього багато хворобливого досвіду та самотності.

Стрілець

Уникнення.  

Зазвичай це відбувається через небажання бути токсичним та неприязні до конфліктів. Коли йому боляче всередині, він одягає посмішку і намагається пробачити і забути. Навіть найближчі можуть не знати, коли йому погано.  

Козеріг

Постійна втома.  

У нього є потреба бути успішним і зробити щось із себе. Він постійно підштовхує себе до роботи, щоб досягти вершин, що надзвичайно ускладнює розслаблення. Це призводить до того, що він перевтомлюється.

Водолій

Відчуття неприйняття.  

Він думає, що його не розуміють. Він схильний сприймати критику слів та дій як критику своєї особистості. Він хоче, щоб його приймали таким, яким він є, щоб йому не доводилося вдягати маску.  

Риби

Бажання втекти.  

Чутливість навіть до дрібниць часто пригнічує їх, і вони можуть відчути, що їм потрібно втекти від світу, щоб узяти паузу. Їм більше подобається жити у своєму повітряному замку, ніж у сірій реальності.

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *