Вчасний старт опалювального сезону у Кропивницькому залишається найголовнішим завданням для міської влади

[ad_1]

Вчасний початок нового опалювального сезону 2021 – 2022 років та стабільне його проходження залишається пріоритетним завданням для міської влади Кропивницького. На цьому сьогодні, 20 вересня, під час апаратної наради, наголосив міський голова Андрій Райкович.

— КП “Теплоенергетик”, головне управління ЖКГ – забезпечте щоденний контроль за кожним кроком підготовки до опалювального сезону. Вже завершуйте ремонти і випробування та котлового господарства. Я знаю, що це важливі, обов’язкові профілактичні заходи. Підготуйте до роботи теплопункти. Всі ці питання автоматично стосуються і всієї сфери відповідальності міських ЖЕО. Шановні керівники, ви свої проблеми з минулого сезону знали і розумієте. Громаді необхідно розуміти, що перші два тижні виникатимуть аварійні ситуації. Найголовніше, щоб вони не набули системного характеру, — відзначив Андрій Райкович.

Весь комунальний сегмент, заклади освіти і охорони здоров’я, зважаючи на карантинні режими, мають також бути у максимальній готовності отримати тепло, акцентував увагу посадовців міський голова. Одночасно, керівництво головного управління ЖКГ отримало завдання оперативно, спільно з командою USAID, що працювала в місті 16 – 18 вересня, продовжувати роботи над вкрай необхідною новою схемою теплопостачання Кропивницького.

— Процес нелегкий, тривалий, ємкісний, багатоступеневий. Тому ми висловили свою позицію партнерам і домовилися, що взаємна робота буде конструктивною і компанія “ЮТА”, яка виграла тендер, працюватиме значно швидше встановленого графіка. Рішення нам потрібні були вже на вчора. У нас немає інших варіантів і можливостей, аніж модернізувати всю систему теплопостачання. Ринок газу із непідйомними цінами, тарифний тягар, застарілі мережі, колосальні борги і колосальні втрати тепла — так далі бути не може. Ми вже пройшли нелегкий шлях. Тому не просто рухаємось, а прискорено просуваємося вперед, — закликав очільник міста.

Під час наради із командою USAID було домовлено комунікувати із розробниками схеми тепла в режимі 24/7, адже місто чекає на оптимальні варіанти тепломодернізації. Водночас Андрій Райкович підкреслив, що опалювальний сезон буде складним для обласного центру, а тому закликав господарювати заощадливо і надавати робочій групі по тепломодернізації усю необхідну інформацію негайно і чесно.

Вчасний старт опалювального сезону у Кропивницькому залишається найголовнішим завданням для міської влади, фото-1

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *