У полку "Азов" перевіряють оприлюднену окупантами інформацію про загиблих в Оленівці

[ad_1]

У полку "Азов" перевіряють оприлюднену окупантами інформацію про загиблих в Оленівці, фото-1

Наразі жодна українська чи міжнародна інституція не може підтвердити чи спростувати списки загиблих і поранених, які є в російських ЗМІ.

Патронатна служба полку «Азов» перевіряє оприлюднену окупантами інформацію про загиблих в Оленівці.

Про це йдеться у Telegram патронатної служби «Янголи Азову».

«Окупанти виклали список прізвищ поранених та загиблих внаслідок терористичних дій в Оленівці. Інформуємо: наразі ми — Патронатна служба «Азову» — не можемо підтвердити чи спростувати ці повідомлення та перевіряємо їх на достовірність», — йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що імена поранених та загиблих в Оленівці патронатна служба повідомляє родинам в індивідуальному порядку.

«Жодна українська чи міжнародна інституція не може підтвердити чи спростувати списки, розміщені в російських ЗМІ», — додали у службі.

Як повідомлялось раніше, в ніч на 29 липня пролунав вибух на території колишньої виправної колонії у смт Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області. В результаті була знищена будівля, в якій утримувались українські військовополонені, виведені з заводу «Азовсталь».

Відразу після вибуху Росія звинуватила ЗСУ в обстрілі виправної колонії. За даними російської сторони, загинуло понад 50 українських захисників, кількість поранених невідома. Українські силові структури заявили, що вибух в Оленівці був російським терористичним актом, з метою приховування воєнних злочинів, дискредитації Збройних сил України, зриву постачання зброї. Вони вимагають від Організації Об’єднаних Націй та Міжнародного комітету Червоного Хреста негайно відреагувати на теракт і направити на територію колонії інспекційну місію.

За даними української розвідки, теракт скоїли найманці зі складу ПВК «Вагнера» (Ліга) за особистою вказівкою номінального власника вказаної ПВК — Євгена Пригожина.

У зв’язку з терактом в Оленівці президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності чіткого юридичного визнання Росії державою-спонсором тероризму.

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *