У Кропивницькому відзначили День Конституції України

[ad_1]

У Кропивницькому відзначили День Конституції України, фото-1

Сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають День Конституції України. Вже традиційно в обласному центрі урочистості традиційно відбулися на майдані перед пам‘ятником Володимиру Винниченку – одним із фундаторів української державності.

— Наша Конституція дуже глибока за змістом. Вона відповідає усім вимогам сучасного права, — наголосив начальник ОВА Андрій Райкович. — Всі ми повинні чітко і неухильно виконувати головний Закон нашої держави. Але державність ніколи нам легко не давалась. За неї сьогодні гинуть захисники нашої рідної землі. Ми довіку будемо вдячними їм за подвиг. Переконані, що Україна обов’язково Переможе!

Сьогоднішній день не обійшовся без вручення нагород. Андрій Райкович, разом з головою обласної ради Сергієм Шульгою орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагородили вчительку історії з Новоукраїнки Наталію Мамалигу. Почесне звання «Заслужений майстер народної творчості» присвоєно майстрині килимарства Валентині Добровольській, звання «Заслужений діяч мистецтв України» — Максиму Печененку, засновнику, художньому керівнику та головному балетмейстру народного хореографічного ансамблю «Світанок».

Відзнаки облвійськадміністрації і обласної ради отримали військовослужбовці та правоохоронці.

Яскравим фіналом урочистостей став виступ вихованців «Світанку».

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *