У 37 містах України шкільні офіцери поліції проведуть інтерактивні навчання щодо безпеки дорожнього руху для дітей

[ad_1]

У 37 містах України шкільні офіцери поліції проведуть інтерактивні навчання щодо безпеки дорожнього руху для дітей

У 37 містах України шкільні офіцери поліції проведуть інтерактивні навчання щодо безпеки дорожнього руху для дітей, фото-1

Про це 3 вересня, повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

Заступниця міністра наголосила, що велику роль у сприянні створення безпечного середовища для маленьких українців відіграють інформаційні та превентивні кампанії. Органи системи МВС на постійній основі проводить заходи, направлені на безпеку дітей у шкільному середовищі.

«З 1 по 10 вересня в рамках Всеукраїнської акції МВС «День знань» 200 шкільних офіцерів поліції у 37 містах України проведуть для учнів превентивні навчання щодо дотримання Правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці. А вже з 13 вересня в Україні стартують освітні заходи «День з поліцейським та рятівником». Рятувальники та поліцейські пояснюватимуть школярам правила безпечної поведінки та дорозі, під час надзвичайних ситуацій і продемонструють зразки спеціальної техніки та спецзасоби», — сказала вона.

Нагадаємо,що з 1 вересня 2016 року в Україні стартував проєкт «Шкільний офіцер поліції». Це інспектори відділів зв’язків з громадськістю, які працюють у партнерстві з учнями, вчителями, адміністрацією школи, батьками та іншими органами поліції й громадою з метою створення та підтримки здорового і безпечного шкільного середовища, проводять просвітницько-профілактичну діяльність, спрямовану саме на попередження негативних явищ через формування у дітей і підлітків знань, умінь та навичок, які сприяють відповідальній, адаптивній, безпечній поведінці.

Крім того, сьогодні міністр внутрішніх справ Денис Монастирський провів для учнів київської школи інтерактивне заняття щодо дотримання Правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *