Мотивація для Знаків Зодіаку: вам потрібно почути це, а головне - прийнятиМотивація для Знаків Зодіаку: вам потрібно почути це, а головне - прийняти

Овен

Ти не “не такий”. З тобою все добре. Ти чудовий саме таким, яким є. Навіть не думай змінюватись заради когось, окрім себе.

Телець

Навіть не думай зупиняти себе. Якщо хтось змушує тебе зменшити аби прискорити темп, то йди від цієї людини. По-справжньому твої люди ніколи не стануть на тебе тиснути. 

Близнюки

Говори те, що хочеш сказати! Твій знак потребує постійного обміну думок, знань, енергії, почуттів. Ти живеш заради комунікації і не дозволяй комусь змушувати тебе мовчати.

Рак

Не дозволяй тривозі брати гору. В тобі повно сумнівів, але природа подарувала здатність спілкуватися. Тому використовуй свій голос і говори близьким про те, що тебе щось хвилює.

Лев

Борися із сумнівами. Ми всі люди і ц нас у всіх є слабкості, але ти ж знаєш, що ти вмієш тримати себе в руках.

Діва

Не згоден – критикуй, критикуєш – пропонуй, пропонуєш – роби, робиш – відповідай! Такий простий ланцюжок, але тобі потрібно це засвоїти.

Терези

Ви у самих себе повинні бути на першому місці. Розумієте, що говорять у літаку? Спочатку рятувальну маску надягніть на себе, потім допоможіть тим, хто поруч з вами.

Скорпіон

Вір своєму серцю, вір тому, що відчуваєш. Ти нікому нічого не винен, і собі у тому числі, так що просто пливи за течією емоцій і не заглушай їх.

Стрілець

Приймай свої почуття такими, якими вони є. Якщо голос розуму говорить тобі одне, а почуття говорять інше, то зменш оберти, дай собі час, поступово ти розберешся.

Козеріг

Припини цей дикий самоаналіз. Таким чином ти не розберешся в ситуації, а лише глибше закопаєш себе у все це. “Відпусти і забудь”, – чув таку пісню?

Водолій

Зрозумій, що немає чорного і білого, тоді твоя голова буде боліти значно рідше. Всі люди помиляються, неможливо прийняти до уваги всі обставини і тримати під контролем кожен нюанс.

Риби

Почуйте свій голос. Усвідомте СВОЇ бажання. Ви розумієте, що ви піддаєтесь чужому впливу і часто думаєте “це моє бажання?”. Просто спробуйте довіритися собі.

Источник: 0522.ua

Sex Det finns sekundara. Erektil funktion och problem med samband eller relationer. Problem att komma eller sida av vilket marke av tadalafil ar bast penisslappna av. Detta kan ocksa oka blodet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *