Гороскоп для успішного вибору професій

[ad_1]

Гороскоп для успішного вибору професій

Якщо на роботі ви відчуваєте себе не в своїй тарілці і найчастіше вранці хочеться померти або вбити все людство, але тільки не йти на своє робоче місце, можливо ви пішли проти зірок і вибрали не свою професію. Але ніколи не пізно міняти своє життя. І можливо, ця інформація дозволить вам вирішити ряд питань. Отже, які ж професії підходять тому чи іншому знаку зодіаку.

ОВЕН (21.03-20.04)

Сфери діяльності: наука, політика, мистецтво, медицина, військова справа, авіація, педагогіка, сфера обслуговування, сільське господарство, юриспруденція.

Яка робота підходить. Динаміка, боротьба, конкуренція і можливості для розвитку – ось що приваблює Овна. Йому цікаво творити там, де ситуація постійно змінюється, де на зміни треба реагувати миттєво, а прийняття рішення не можна відкладати. Овнам необхідно вчитися будувати відносини з колективом. Непогано також потренувати терпіння і повчитися працювати за планом.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Сфери діяльності: прикладна наука, мистецтво, ремесла, журналістика.

Яка робота підходить. Комфортність і затишок робочого місця грають важливу роль. У цих умовах будь-які завдання Телець буде виконувати ґрунтовно і терпляче, не скаржачись на рутину. Його коник – вміння відрізняти справжню якість. Телець – прекрасний командний гравець, тому що володіє такими якостями, як надійність, почуття обов’язку, відданість. Тельцю необхідно вчитися терпимості і частіше ризикувати пробувати щось нове.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Сфери діяльності: наука, техніка, мистецтво, філологія.

Яка робота підходить. Близнюків приваблюють інформація, комунікація, активна мозкова діяльність. Близнюкам бракує терпіння і серйозності, зате вони здатні налагодити і підтримувати відносини з величезною кількістю людей, бути в курсі всіх подій. Внаслідок відчуття інтелектуальної переваги над оточуючими Близнюкам буде корисно стримати гординю.

РАК (22.06-22.07)

Сфери діяльності: техніка, бізнес, медицина, мистецтво, кулінарія.

Яка робота підходить. Це дуже емоційний знак, уважний до чужих почуттів. Він навіть на роботі прагне до відносин, заснованих на турботі й довірі, як у сім’ї. Раки здатні довго чекати, аналізувати і розраховувати. Вони приймають рішення не похапцем, а зваживши всі «за» і «проти», знаходять виграшні варіанти.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Сфери діяльності: промисловість, медицина, торгівля, військова справа, мистецтво, реклама, філологія, педагогіка, психологія.

Яка робота підходить. Гарні начальники і організатори. Лев – публічна особа. Чим більше глядачів, тим краще. Лев почуває себе на своєму місці в організаціях, пов’язаних з піаром, святами, світським життям, шоу-бізнесом, предметами розкоші, стилем, модою і творчістю.

ДІВА (24.08-23.09)

Сфери діяльності: торгівля, банківська справа, природознавство, медицина, будівництво.

Яка робота підходить. Інтелектуальний знак. Взявшись за будь-який проект, здатні прорахувати все заздалегідь, знайти оптимальні варіанти. Жоден знак не має такої працездатності, як Діва. Вони першокласні помічники керівника, інспектори, аналітики, статистики або бухгалтери. Діва завжди все тримає під контролем. Але цей знак дуже критичний, нетерпимий до недоліків.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Сфери діяльності: мистецтво, педагогіка, економіка, наука, обчислювальна техніка, юриспруденція.

Яка робота підходить. Цей знак завжди знаходиться у пошуках гармонії. З них виходять відмінні фахівці в області внутрішнього аудиту або незалежні експерти. Головне, щоб від їхніх дій відбувалися певні позитивні зміни. Репутація дипломата і миротворця передбачає успішну кар’єру адвоката або судді, соціального працівника, посередника, радника, кадровика.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Сфери діяльності: філософія, філологія, фізика, хімія, сільське господарство, мистецтво, банківська справа.

Яка робота підходить. Скорпіон володіє проникливим розумом. Комбінуючи логіку з інтуїцією, Скорпіон стає відмінним стратегом, який буквально гіпнотизує людей, змушуючи їх робити те, що йому потрібно. Зі Скорпіона вийде відмінний касир, внутрішній аудитор, кризовий керуючий, а також слідчий, криміналіст або хірург.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Сфери діяльності: мистецтво, правознавство, медицина, філологія, авіація, геологія.

Яка робота підходить. Бізнес для Стрільця – це захоплююча пригода. Стрілець володіє відмінними ораторськими здібностями. Тому Стрільці часто працюють у сфері вищої освіти. Розробляють авторські методики. Значна їх частина зайнята в юриспруденції і галузі консалтингу. Слабкі сторони – імпульсивність і прямолінійність.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Сфери діяльності: наука, торгівля, промисловість, дипломатія, будівництво, архітектура, гірнича справа, філософія, теологія, мистецтво.

Яка робота підходить. Козерогам потрібна робота, що дозволяє досягти стабільності. Здатність концентруватися, терпіння, працьовитість роблять його незамінним, він відмінно справляється з рутиною, з тією роботою, де потрібна увага, чіткість, акуратність.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Сфери діяльності: наука, техніка, мистецтво, філософія, педагогіка.

Яка робота підходить. Водоліям потрібна робота, яка дозволить вести незалежний спосіб життя, вільний від рутини і жорстоких правил. Добре працювати у вільному графіку. Зацікавить Водолія все неординарне, ексцентричне, все, що пов’язане з допомогою людству. До успіху Водолія ведуть свобода, друзі і цікавість. Тому побудувати кар’єру він може лише в компанії, чия корпоративна культура ґрунтується на тих же принципах.

РИБИ (20.02-20.03)

Сфери діяльності: наука, література, музика, балет, кіно, техніка, медицина, банківська справа, педагогіка, спорт.

Яка робота підходить. Риби – знак, багатий на таланти, проте не люблять напружуватися. Риби – творча натура, тому робота повинна надихати і викликати емоції. У Риб відмінна інтуїція, талант переконання, вміння лавірувати між обставинами. Займаючись фінансами, звітністю та операціями, Рибам слід залишатися в рамках етики, закону і зберігати реальний погляд на світ.

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *