"Фізкультура щодня":  МОН підготував сюрприз для школярів

[ad_1]

"Фізкультура щодня":  МОН підготував сюрприз для школярів

Гаджети, телевізор і відсутність спорту  привели до проблем із здоров’ям у дітей. Через малорухливий спосіб життя  Міністерство освіти разом з Мінмолспорту зараз працюють над тим, щоб уроки фізкультури у школах були щодня. Про це в інтерв’ю «Слово і діло» розповів міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Ми дуже хочемо, щоби фізкультура була в школі щодня. Багато дітей не розвинені у спортивному плані, є ризики і ожиріння, і проблем зі здоров’ям… Тому дуже важливо робити якісь «руханки» спортивні, робити зарядки у школах, змінити пострадянські уроки… Пам’ятаєте, як ми стрибали через козла? Тому є дуже велике бажання, щоб справді було змінено уроки фізкультури, щоб ці уроки були щодня. Над цим питанням ми разом із МОН працюємо, і президент поставив завдання, щоб більше та частіше фізкультура була у школі», – сказав Гутцайт.

Він також підтвердив, що саму концепцію уроків, вправи, буде змінено. «Зміняться, звичайно, діти не стрибатимуть через козла. Є багато різних вправ, рухливі ігри, які найбільше підходять для дітей», – додав він.

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *