У Кропивницькому відкрили соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України». ФОТО


У Кропивницькому відкрили соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України». ФОТО

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна та очільник Кропивницького Андрій Райкович відкрили першу локацію в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» – парк Перемоги у Кропивницькому.У Кропивницькому відкрили соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України». ФОТО

У кожного “Активного парку” є свій координатор – людина, яка працює тричі на тиждень на локації та може розповісти як почати тренування та як виконувати вправи.

У парку Перемоги координатором працює Владислав Валіхновський, тренер з волейболу, кандидат в майстри спорту, і до того ж, тато відомих у Кропивницькому та унікальних у світі чотирьох дівчаток-близнючок.

Головна мета – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і для маленьких населених пунктів у кожній області.

Загалом у цьому році передбачається відкриття 600 таких локацій по всій Україні, 21 – на Кіровоградщині.

Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальними тренерами, серед яких – президент України Володимир Зеленський, українські спортсмени та музиканти.

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *