Куди поставити манікюрний стіл? - beauty-market.com.ua

Купівля відповідного столу – це тільки початок. Ще перед тим, як зробити остаточний вибір, варто подумати, де ми розмістимо цей стіл для манікюру. Перш за все, переконайтеся, що у вас достатньо місця. Адже обабіч нього треба поставити зручні крісла. Щоб їх було легко витягти, вони повинні постояти мін. 40-50 см перед стіною. Також є питання освітлення робочого місця. Кут, де ми розмістимо стіл, не може бути занадто темним або занадто світлим. Тому стільниця, розташована біля вікна, не завжди буде вдалим вибором. Сонячні промені, потрапляючи всередину, можуть ускладнити нам роботу. Тому краще зробити акцент на освітленні відповідними підвісними, стоячими та офісними світильниками.

Косметичні аксесуари, або Що має бути на нашому столі?

Салон краси – це, звичайно, не тільки письмовий стіл – це ще й численне обладнання та аксесуари для манікюру. Деякі з них є навіть обов’язковими елементами і, безсумнівно, повинні бути на нашому прилавку. Отже, які пристосування та допоміжні засоби входять до складу такої «лежачки»?

Пилопоглинач – для здоров’я і комфорту

При укладанні нігтів, а точніше при знятті попереднього варіанту манікюру і підготовці пластини до подальших процедур, зазвичай утворюється дуже велика кількість пилу. Це залишки будь-яких препаратів, нанесених на нігті. На жаль, такі забруднювачі дуже небезпечні для нашого здоров’я. З цієї причини на нашому косметичному столі повинен бути професійний пилопоглинач. Цей пристрій вбирає всі залишки стайлінгу, а також мікроорганізми та алергени. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що надаємо послуги на найвищому рівні. Однак існує багато видів поглиначів. Тож що буде найкращим? В першу чергу той, який має спеціальний вугільний фільтр, наприклад, поглинач пилу Vento Pro. Цей пристрій надзвичайно потужний і на даний момент вважається одним з кращих. Ефективний фільтруючий матеріал поглинає майже 100% усіх забруднювачів повітря.

Пилозбірники можуть мати форму окремого або настільного пристрою. У деяких моделях письмових столів така техніка також стаціонарно вбудована. Тип абсорбера ми вибираємо, звичайно, справа індивідуальна. Однак варто вибирати той, який має спеціальний сертифікат, що гарантує якість і надійність.

Настільна лампа – ідеальне освітлення робочого місця

Робоче місце завжди має бути добре освітлене. Завдяки цьому ми зможемо зробити ідеальний манікюр і помітити навіть найменшу деталь. Тому давайте поставимо лампу на стіл для укладання нігтів. Найкраща модель – це та, яка має кілька рівнів регулювання світла і кольору. Цікавим рішенням на даний момент є складні світлодіодні світильники. Відповідна конструкція дозволяє точно спрямувати джерело світла на задану область і повністю зібрати пристрій.

beauty-market.com.ua попонує вам всі необхідн предмети для салону краси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *