Муха Оксана Теодорівна

Думаєтеся про те, що одягнути у ваш великий день? У нас є всі поради, які вам можуть знадобитися. Перш ніж перейти до статті, обов’язково зверніть увагу на цей сайт https://oksana-mukha.kyiv.ua/ua/wedding-dress де у вас є чудова можливість обрати витончену та ніжну весільну сукню, яка підійде саме вам.

Установіть бюджет

  • Перш за все – визначте бюджет весільної сукні.
  • Намагайтеся не дивитися на сукні, які виходять за межі вашого цінового діапазону, якщо ви не плануєте перевищити бюджет.
  • Якщо ви цього не зробите, то використовуйте сукні найвищого асортименту як натхнення для менш дорогого дизайну, щоб вам не довелося витрачати цілі статки.

Виберіть стиль

Погортайте журнали, щоб зрозуміти, який стиль сукні ви шукаєте – це може бути класичне чи сучасне, облягаюче чи без бретелей. Враховуйте своє місце проведення та пору року, а також те, що вам подобається.

Завчасно записуйтесь на прийом

Якщо ви помітили сукні, які вам подобаються, від певних дизайнерів весільних суконь, запишіться на прийом до них або в весільні магазини, де є їхні моделі. Серед популярних імен – Філіппа Леплі, Керолайн Кастільяно та Браунс Брайд. Якщо ви хочете обрати сукню вітчизняного дизайнера, то подивіться детальніше тут, на сайті Оксани Мухи.

10 корисних порад, завдяки яким ви точно виберете весільну сукню своєї мрії

Візьміть з собою подругу

Ідіть на шопінг з відкритим розумом і корисним другом або мамою. Просто візьміть з собою одну людину – більше не потрібно, тому що досвід може бути трохи приголомшливим і заплутаним.

Будьте відкриті

Приміряйте різні фасони одягу. Ви можете виявити, що стиль, який, на вашу думку, вам не підходить, насправді виглядає казково!

Не поспішайте

Не поспішайте приймати будь-які рішення. Якщо ви думаєте, що знайшли «ту саму», ви завжди можете піти і подумати про це, перш ніж прийняти рішення. Продумайте все.

Зверніть увагу на практичні можливості та аксесуари

Якщо ви хочете, наприклад, одягнути фату, приміряйте її до сукні. Крім того, підніміть волосся, якщо ви думаєте, що саме так ви хотіли б носити його вдень.

Довіртеся своєму вибору

Коли ви знайшли ідеальну сукню, більше не приміряйте її! Упорядкуйте свою примірку і почніть купувати нижню білизну та взуття.

Подумайте про кольорові теми

Хоча вам не потрібно показувати подружкам нареченої свою сукню, перш ніж вибрати їх вбрання, переконайтеся, що їх сукні поєднуються з темою та кольорами вашого весілля в цілому.

Попросіть поради

Варто також запитати у дизайнера або продавця поради щодо того, як можна очистити тканину вашої сукні на випадок, якщо в день весілля у вас виникнуть невеликі розтікання! Таким чином ви можете бути спокійні, знаючи, що що б не трапилося, ви все одно будете виглядати круто, спокійно і дивовижно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *