МВС України посилюватиме співробітництво з турецькими партнерами у правоохоронній сфері


МВС України посилюватиме співробітництво з турецькими партнерами у правоохоронній сфері

Сьогодні, 3 вересня, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський провів зустріч із Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

Глава турецької дипмісії висловив глибоку вдячність Україні за оперативно надану допомогу у ліквідації масштабних лісових пожеж, що вирували у кількох південних районах Туреччини цього літа. Він також високо оцінив професійну майстерність українських пілотів, підкресливши як доконаний факт «потужну солідарність між міністерствами внутрішніх справ» обох держав.

Своєю чергою, Денис Монастирський зазначив, що МВС прийняло рішення направити в Туреччину два з чотирьох літаків-пожежників, які наразі експлуатує ДСНС. При цьому, за словами міністра, у планах на наступний рік суттєво збільшити флот вітчизняної пожежної авіації.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань подальшого розвитку українсько-турецького співробітництва в сферах діяльності Міністерства внутрішніх справ, включаючи багатосторонній формат у рамках Форуму Чорноморського Прикордонного Співробітництва .

Денис Монастирський висловив сподівання на подальше поглиблення співпраці з Туреччиною задля захисту національних інтересів обох держав та зміцнення регіональної безпеки, ефективної протидії транснаціональній злочинності і тероризму.

«Міністерство внутрішніх справ України вважає своїм стратегічним пріоритетом посилення взаємодії між Україною та Туреччиною в рамках міжнародного правоохоронного співробітництва, зокрема у сферах протидії торгівлі людьми, протидії наркоторгівлі, захисту інформації та кібербезпеки» – зазначив Денис Монастирський.

В контексті оновлення та розширення договірно-правової бази між країнами, йшлося про необхідність доопрацювання проєкту Протоколу про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво правоохоронних органів від 04 грудня 2009 року, зокрема задля актуалізації деяких положень Угоди з огляду на сучасні тенденції злочинності і включення Національної поліції України та ряду інших українських правоохоронних органів до переліку компетентних органів, відповідальних за співробітництво в межах Угоди.

Також міністр наголосив на важливості завершення виконання турецькою стороною внутрішньо-державних процедур для набрання чинності Угоди між Урядами України та Турецької Республіки про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *