Деталі справи щодо вбивства дівчини у Малій Висці

[ad_1]

Деталі справи щодо вбивства дівчини у Малій Висці

За публічного обвинувачення Кіровоградської обласної прокуратури до 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який вбив, а потім зґвалтував 22-річну дівчину (п.10 ч. 2 ст. 115 КК України).

Трагічна подія мала місце наприкінці 2020 року у м. Мала Виска Кіровоградської області та викликала великий резонанс.

Потерпіла поверталася додому від друзів. Засуджений напав на дівчину у безлюдному місці, вдарив цеглиною по голові, задушив та зґвалтував. З метою приховання слідів злочину хлопець занурив труп потерпілої у вигрібну яму вбиральні.

Відзначимо, що у ході досудового розслідування обвинуваченому проведено низку експертиз серед яких комплексна та стаціонарна, з метою визначення його осудності. Висновки двох експертиз засвідчили, що особа в момент скоєння злочину була осудною.

Прокуратура вважає призначене судом першої інстанції покарання обвинуваченому м’яким, і таким, яке не відповідає тяжкості скоєного та особі обвинуваченого, а відтак, оскаржуватиме вирок у апеляційному порядку, де вимагатиме найвищої міри покарання – довічного позбавлення волі.

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Бланки дипломов бакалавра Можга. ареста,или максимум 2 года лишения свободы. Поэтому стоимость такого http://i-diplomams.com/ диплома будет в разы выше. Поэтому ваш год сюда автоматически не входит.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *