Чому життя в росії стає небезпечним?

[ad_1]

Чому життя в росії стає небезпечним?

Кількість підписників у російських воєнних кореспондентів збільшується на очах. Яку роль відіграють «воєнкори» в російській пропаганді та чому ФСБ знало про замах на пропагандиста Татарського і нічого не зробило, читайте в нашому матеріалі.

Російське вторгнення в Україну породило так званих «z-воєнкорів», чия популярність у мережі різко зросла після феєричного українського наступу в Харківській області. Цей вид журналістів-пропагандистів працює безпосередньо у зоні бойових дій, висвітлюючи й коментуючи агресію Росії проти України. «Воєнкори» працюють на авдиторію, яка виступає проти чинної влади і вважає, що Путін поводить себе занадто гуманістично на території України. Прихильники «z-воєнкорів» прислухаються до їхніх прогнозів і охоче переглядають позацензурні криваві кадри із зони бойових дій, пише KibOrg News.

За даними аналітичного російського сервісу «Медиалогия», можна простежити, як з початку повномасштабної війни зростала популярність «воєнкорів». Судячи з динаміки, зростання було  пов’язане з поразками Росії на фронті. Найбільше ці канали читали, коли російська армія тікала з Харківщини. Саме тоді конфлікт між «воєнкорами» та офіційною пропагандою вийшов у публічну площину.

Одним з таких воєнкорів був Владлен Татарський, власник Telegram-каналу з авдиторією у понад півмільйона підписників. 2 квітня у Санкт-Петербурзі в кафе Street Food Bar №1 пролунав вибух. Саме в цьому закладі проходив так званий творчий вечір Владлена Татарського, фіналом якого стала гибель «винуватця урочистості».

Чому життя в росії стає небезпечним?, фото-1

Творчий вечір Владлена Татарського в Санкт-Петербурзі

Вбивство блогера Татарського — не перший замах на життя пропагандистів після початку «СВО». У серпні 2022 року, так само загинула дочка публіциста, філософа і прихильника війни Олександра Дугіна — Дар’я. Однак агенція РБК опублікувала допис з коментарем їх інформатора з МВС, де йдеться про те, спецслужби давно знали про підготовку замаху на воєнного кореспондента Владлена Татарського, але попередити подію не змогли. Зважаючи на цю інформацію, виходить, що спецслужби Росії, насамперед ФСБ, допустили теракт у центрі Санкт-Петербургу. Факти показують, що ФСБ «ефективно» бореться тільки з дітьми, які малюють антивоєнні картинки. Випадок із Татарським укотре демонструє повну профнепридатність російських спецслужб. 

Неможливо випустити з уваги, що з січня по жовтень 2022 року в Росії було зафіксовано на 29,7% більше злочинів, скоєних з використанням зброї, боєприпасів, вибухових речовин і вибухових пристроїв, ніж роком раніше. Про це повідомляє РБК із посиланням на дані МВС. Абсолютним лідером зі зростання кількості злочинів з використанням зброї є Курська область, де у 2022 році було зареєстровано на 675% більше таких злочинів, ніж у 2021 році. Друге і третє місце посідають Бєлгородська область і Москва — 213% і 203%.

Чому життя в росії стає небезпечним?, фото-2

Статистика зростання злочинності в Росії

Не так важливо, хто саме організував ці теракти —  ФСБ, російські радикали чи українці. Важливо, що таке взагалі можливо і насильство за потурання спецслужб стає вже тенденцією. Можна дійти висновку, що російська влада і підпорядковані їй спецслужби, слабкі як ніколи і перебування в Росії стає дедалі небезпечніше

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *