Уряд України готується до заходу найвищого політичного рівня – 23-го Саміту Україна-ЄС, МВС також долучається до цього процесу – Мері Акопян

[ad_1]

Уряд України готується до заходу найвищого політичного рівня – 23-го Саміту Україна-ЄС, МВС також долучається до цього процесу – Мері Акопян

Сьогодні, 3 вересня, заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян провела чергове координаційне засідання мережі контактних осіб з питань євроінтеграції.

Заступниця міністра наголосила, що МВС продовжує роботу на забезпечення сталості і результативності процесу європейської інтеграції. Наразі, одним з основних завдань лишається підготовка до 23-го саміту Україна-ЄС.

Мері Акопян зазначила, що в ході Саміту сторони обміняються аналізом досягнення цілей Угоди про Асоціацію з ЄС, щоб розпочати наступний етап – переговори з актуалізації й оновлення самої Угоди.

«Ми продовжуємо працювати над розвитком асоційованого партнерства з огляду на саміт країн Східного Партнертсва, який заплановано на грудень цього року. МЗС вже підготувало проєкт двосторонньої заяви саміту, в якій будуть закладені всі прагнення нашої держави та прагнення наших партнерів — Грузії та Молдови», — підсумувала заступниця міністра.

Учасники наради обговорили стан підготовки до засідання Комісії з координації виконання Угоди про асоціацію, запланованого вже у вересні, та актуалізували інформацію щодо проектів нормативно-правових актів, які розробляє МВС задля виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Мері Акопян відзначила активну участь окремих органів в реалізації комунікаційної кампанії EUкраїна та наголосила на важливості її подальшої реалізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *